Provizní systém

 
Spravuješ vlastní stránku, blog, kanál YouTube, nebo profil na sociálních sítích ? 
 
Chceš obohatit svojí stránku zajímavými produkty ?
 
A vydělat s při tom snadno peníze ? 
 
ppfoto1
 
 
Proč vybrat náš partnerský program ?
 
1 BabysWorld.cz je největší internetový obchod se zbožím pro děti nebo jimi spojené. Kočárky, autosedačky....... a vše, co potřebují děti i maminky.
 
2 Zákazník, kterého k nám přesměruješ dostane tu nejlepší a největší nabídku produktů, včetně speciálního poradenství ohledně výběrů produktů pro plnou spokojenost zákazníka.
 
3 Každý kdo se zaregistruje v našem partnerském programu, dostane do startu 200 Kč !
 
4 Časté a výhodné akční konverze . Např. akce x2 (každá provize z nákupu se počítá dvojnásobně), nebo atraktivní ceny pro nejlepší a nejvýkonnější partnerské klienty.
 
ppfoto2
 
Jak to funguje?
 
1 Nejprve si založíš partnerský účet na níže uvedeném formuláři. Registrace i spravování účtu je zcela ZDARMA, u nás pouze vyděláváš!
 
2 Dalším krokem je přihlásit se do uživatelského panelu partnerského účtu, kde si můžeš stáhnout reklamní produkty, nebo odkazy na reference s unikátním ID.
 
3 Započítává se umístění reklamních produktů, nebo odkazů na tvé straně www, fan page, blogu, kanálu youtube, diskuzních fórech.
 
4 Návštěvník, který klikne na reklamy, se přesměruje na obchod babysworld.cz, společně s unikátním ID partnerskému účtu, díky kterému se provede ověření při
 
rozpočítávání.
 
5 Jestli některý z návštěvníků, který se takto přesměruje na naši stránku, udělá nákup do 30 dní, na partnerský účet se připíše 5% hodnoty celého nákupu (bez 
 
cen dopravy a platby).
 
 
 
 
 
Kolik si vlastně můžu vydělat ?
 
Příkladná kalkulace:
 
 
1 BRITAX RÖMER KOČÁREK GO NEXT + BRITAX RÖMER AUTOSEDAČKA MAX-FIX II -  znamená, že 1898 Kč je čistá provize pro partnera z nákupu zákazníka např. týdně (může být i denně. Měsíčně můžeš dostat až 7592 Kč.
 
2 Autosedačka CYBEX SIRONA STARDUST  - vydělá 584 Kč provize pro partnera, kterou zákazník může udělat denně. Měsíčně to dělá 17520 Kč.
 
 
Využij naše vychytávky e-marketingu a zvětši svoje výdělky už teď !
 
Máš otázky ? Kontaktuj nás.